Monday, January 6, 2014

New Girl 3. sezonuna başlıyor | Sanatkopnew-girl-dizisiBaşta Amerika olmak üzere yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran komedi dizisi New Girl, 3. sezonu ile Foxlife ekranlarına geri dönüyor!


Yapımcı ve yazar Liz Meriwether (No Strings Attached) yeni komedi dizisi New Girl ile gençlere yönelik yeni bir bakış açısıyla modern ilişkileri konu alıyor. Bu 5 kişi, bağlarının güçlenmesiyle, birbirlerine düşündüklerinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını anlıyorlar. Derken sonunda büyüleyici ve komik bir aile haline geliyorlar. Jess, Schmidt, Cece, Nick ve Winston’ın komik maceraları bu sezon da herkesi kırıp geçirmeye hazır!


«En İyi Komedi Dizisi» ve «En İyi Kadın Oyuncu» dalları dahil 5 Emmy ve 4 Altın Küre Adaylığı bulunan dizide popüler oyuncu Zooey Deschanel’in başrollerinde olduğu dizinin 3. sezonunda Jess ve Nick ilişkilerine devam ederler ama önlerindeki büyük engelleri aşmaları gerekmektedir. Bu arada Schmidt Cece ve Elizabeth (konuk oyuncu Merritt Wever) arasında karar verememektedir. Winston ise, Coach (konuk oyuncu Damon Wayans Jr.) ile tekrar bir bağ kurar.


Sürprizlerle dolu New Girl’ün yeni sezonu Foxlife ekranlarında!


YARPP
Source:


http://sanatkop.com/index.php/new-girl-3-sezonuna-basliyor/


The Late News from http://cooleyzooey.blogspot.com